);

Kurkuma+ pieprz BIO Dary Natury 60 kaps.

  • szt.
  • 34,50 zł / szt.
Połączenie kurkuminy z piperyną jest stosowane przede wszystkim przy wzmocnieniu układu odpornościowego, zmniejszenia ryzyka rozwoju komórek nowotworowych. Wpływa również na regulację gospodarki hormonalnej, ogranicza ilość wolnych rodników oraz blokuje enzymy zapalne.
Kurkuma z pieprzem wykazuje znacznie lepszą biodostępność przez co lecznicze jej działanie pozostaje w organizmie, zamiast być w pełni zmetabolizowane i wydalone. Szereg badań, w których łączono kurkumę z różnymi ziołami i witaminami wykazało, że to pieprz czarny najlepiej poprawie jej wchłanianie.
 
 
 
 
składniki: kurkuma* (Curcuma longa), pieprz czarny* (Piper nigrum), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki) 
(*certyfikowany składnik ekologiczny) 
1 kapsułka zawiera: kurkuma 500mg, pieprz czarny 55mg.
 
Zalecane dzienne spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie popijając szklanką wody. 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania w przypadku niedrożności dróg żółciowych. 
Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze: 0ºC- 25ºC, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla dzieci. 
Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości. 
 
Produkt rolnictwa ekologicznego
 

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury

17-315 Grodzisk, Koryciny 73