);

Prawo do odstąpienia od umowy

Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa

Szanowny kliencie – masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie internetowym, czyli od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy poza lokalem przedsiębiorstwa i przejścia w posiadanie zakupionego produktu odstąpienie od umowy wygasa.

Chcąc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie może zostać przesłane drogą pocztową lub elektroniczną na poniższy adres:

  • Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie Formularza można pobrać tutaj. Niniejszy formularz jest tylko przykładowym wzorem i nie jest obowiązkowy w podanej formie.

W przypadku odstąpienia od umowy poza lokalem przedsiębiorstwa zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności za zamówione produkty, bez kosztów dostarczenia zamówienia. Zwrotu należy dokonać nie później niż 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy poza lokalem przedsiębiorstwa.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie podadzą Państwo inne rozwiązanie. W związku ze zwrotem płatności nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych opłat. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości produktów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia ich charakteru, cech i funkcjonowania. Po otrzymaniu zwrotu produktów, niezwłocznie zostanie uruchomiany zwrot płatności.

Adres na który należy odesłać zwracane produkty: Orvita.pl Sp. z o.o. ul. Sosnowa 35, 62-200 Gniezno