);

Uspokojenie EKO DARY NATURY 60 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: USP 60
  • Producent: Dary Natury
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 34,99 zł / szt.

Uspokojenie eko 60 kapsułek

suplement diety

Liść melisy, kwiat wrzosu, kwiat lawendy i kwiat głogu działają relaksacyjnie. Szyszka chmielu wraz z korzeniem kozłka lekarskiego ułatwiają zasypianie. Korzeń kozłka lekarskiego przyczynia się także do poprawy samopoczucia. Ziele serdecznika wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Dodatkowo, ziele serdecznika i kwiat głogu wspomagają pracę serca i układu krążenia.

Dorośli 1 kapsułka dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania suplementu diety z lekami syntetycznymi o działaniu uspokajającym.


Przechowywanie:

Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Jedna kapsułka zawiera:
liść melisy (Melissa officinalis) – 82,5 mg;
szyszka chmielu (Humulus lupulus) – 66 mg;
korzeń kozłka (Valeriana officinalis) – 66 mg;
kwiat wrzosu (Calluna vulgaris) – 33 mg;
kwiat głogu (Crataegus laevigata) – 33 mg;
ziele serdecznika (Leonurus cardiaca) – 33 mg;
kwiat lawendy (Lavandula angustifolia) – 16,5 mg;

Produkt rolnictwa ekologicznego

Opakowanie:

27g

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury

17-315 Grodzisk, Koryciny 73