);

Lukrecja korzeń w kapsułkach DARY NATURY 60szt

  • szt.
  • 22,90 zł / szt.

Lukrecja gładka wspiera układ odpornościowy , utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych oraz ułatwia trawienie. Posiada właściwości przeciwutleniające a substancje czynne zawarte w roślinie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie błon śluzowych żołądka i jelita cienkiego. Jest zalecana również w schorzeniach wątroby, nerek i pęcherza moczowego.

Lukrecja jest stosowana również jako środek wykrztuśny, który łagodzi chrypę i kaszel (szczególnie kaszel suchy i męczący).  Ze względu na jej działanie rozkurczowe i przeciwzapalne, obecna fitoterapia poleca stosowanie także przy takich chorobach jak: zapalenie oskrzeli, astma, zapalenie migdałów.

Produkt przeznaczony dla dorosłych. 

składniki: lukrecja* (Glycyrrhiza glabra), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki) 
(*certyfikowany składnik ekologiczny) 
 
Zalecane dzienne spożycie: 3 kapsułki dziennie popijając szklanką wody. 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadciśnienia oraz obniżonego stężenia potasu we krwi, jak również w nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią. Nie stosować przez okres dłuższy niż 4 tygodnie bez konsultacji z lekarzem. 
Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze: 0ºC- 25ºC, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla dzieci. 
Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości. 
 

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury

17-315 Grodzisk, Koryciny 73